metrostav Prague Cup Czech Indoor 2019

5. - 9.11.2019

Základní informace

Místo konání turnaje:

Praha, Česká republika

Adresa konání turnaje:

WELLNESS HOTEL STEP, Malletova 1141/4, Praha 9, 190 00

Telefon: +420 226 284 981

Soutěže:

Dvouhra muži – hlavní soutěž 24

Čtyřhra muži – hlavní soutěž 12

Dvouhra ženy – hlavní soutěž 16

Čtyřhra ženy – hlavní soutěž 8

Dvouhra quads – hlavní soutěž 16

Čtyřhra quads – hlavní soutěž 8

Informace pro účastníky:

Datum turnaje: 5. – 9.11.2019

Kategorie: ITF 2

Povrch: koberec

Míče: 

Přihlášky do: 5 týdnů před zahájením turnaje

Startovné: Zahrnuje 355 (pouze hotově) EUR hráč, €400 (pouze hotově) doprovod – zahrnuje 5 nocí v hotelu, 5 snídaní, 5 obědů a 5 večeří

Poznámka: Veškeré startovné se posílá organizátorovi turnaje.

Dotace: 18,500 EUR

Organizátor:

Jméno: Martin Císař

Adresa: Svatopluka Čecha 40, Brno 612 00, Česká republika

Telefon: +420 777 684 578

E-mail: czech.wheelchair@gmail.com

Web: www.ctsv.cz

Hotel:

Název hotelu: WELLNESS HOTEL STEP

Adresa: Malletova 1141/4, Praha 190 00

Telefon: +420 274 010 740

Web: www.wellness-hotel-step.cz

Seznam přihlášených

Muži

1. Hewett Alfie (GBR)

2. Egberink Tom (NED)

3. Miki Takuya (JAP)

4. Scheffers Maikel (NED)

5. Vandorpe Jef (BEL)

6. Cattaneo Frederic (FRA)

7. Berdichevsky Adam (ISR)

8. Ratzlaff Casey (USA)

9. Fabisiak Kamil (POL)

10. Menguy Gaetan (FRA)

11. Bailey Dermont (GBR)

12. Legner Martin (AUT)

13. Langmann Nico (AUT)

14. Gergely Marek (SVK)

15. Stefanu Michal (CZE)

16. Golovin Yuriy (RUS)

17. Sommerfeld Steffen (GER)

18. Joskic Anto (CRO)

19. Stokol Asi (ISR)

20. Kruszelnicki Tadeusz (POL)

21. Kinowski Adam (POL)

22. Kulik Jerzy (POL)

23. Svasek Tomas (CZE)

24. Szczygiel Rysiek (POL)

25. Utikal Petr (CZE)

26. Mietrkiewicz Pawel (POL)

27. Jochymek Tomas (CZE)

28. Masaryk Tomas (SVK)

29. Nitschke Marek (POL)

30. Markalous Martin (CZE)

31. Potucek Dalibor (CZE)

32. Kvoch Tomas (CZE)

33. Fiala Jiri (CZE)

34. Kubat Michal (CZE)

35. Jablonski Lech (POL)

36. Bauer Milos (CZE)

37. Kordoni Daniel (ISR)

38. Filipowski David (CZE)

39. Hasek Jan (CZE)

40. Gregor Jiri (CZE)

41. Sokur Boris (RUS)

Ženy

1. Buis Marjolein (FRA)

2. Ellerbrock Sabine (GER)

3. Shuker Lucy (GBR)

4. Lvova Viktoriia (RUS)

5. Spaanstra Michaela (NED)

6. Tanaka Manami (JAP)

7. Famin Charlotte (FRA)

8. Hunt Louise (GBR)

9. Buob Nalani (SUI)

10. Baron Shelby (USA)

11. Shakirova Polina (RUS)

12. Lauro Mariana (ITA)

13. Bellander Rebecka Sternisa (SWE)

14. Willerslev Olsen Louise (DEN)

15. Park Ju Youn (KOR)

16. Han In Kyung (KOR)

17. Awane Najva (TUR)

18. Porizkova Ladislava (CZE)

19. Mietrkiewicz Lucyna (POL)

20. Pesendorfer Christina (AUT)

21. Tolu Maria Paola (ITA)

22. Krizkova Petra (CZE)

 

Quad

1. Silva Ymanitu (BRA)

2. Kim Kyu Seung (KOR)

3. Barten Bryan (USA)

4. Weinberg Shraga (ISR)

5. Cotterill Antony (GBR)

6. Shaw James (GBR)

7. Green Richard (GBR)

8. Ugur Altinel (TUR)

9. Sado Yosi (ISR)

10. Laudan Marcus (GER)

11. Corradi Alberto (ITA)

12. Nobbe Nick (GER)

GALERIE

Veškeré fotky z turnaje budou k dispozici po skončení turnaje...

video záznamy

ÚTERÝ 5.11.2019

Bellander vs Park

Awane vs Tolu

Awane, Bellander vs Han, Park

Buis, Spaanstra vs Baron, Shuker

Buob, Porizkova vs Krizkova, Tolu

Gergely vs Felix

Han vs Porizkova

Hasek, Kvoch vs Fiala, Jochymek

Hunt, Lvova vs Ellerbrock, Lauro

Jablonski, Kordoni vs Golovin, Sokur

Joskic vs Kulik

Kinowski, Szary vs Filipowski, Potucek

Kubat, Markalous vs Bauer, Gregor

Kvoch vs Fiala

Masaryk vs Kinowski

Masaryk, Stefanu vs Joskic, Kulik

Potucek vs Markalous

Sommerfeld vs Golovin

Stefanu vs Jochymek

Svasek vs Szary

Willerslev-Olsen vs Krizkova

Close Menu
cs_CZČeština
en_USEnglish cs_CZČeština