karviná open 2019

21. - 24.3.2019

Základní informace

Místo konání turnaje:

Karviná, Česká republika

Adresa konání turnaje:

Stars Karviná, Karola Sliwky 783/2a Karviná-Fryštát 733 01

Telefon: +420 596 342 314

Soutěže:

Dvouhra muži – hlavní soutěž 32

Čtyřhra muži – hlavní soutěž 16

Dvouhra ženy – hlavní soutěž 16

Čtyřhra ženy – hlavní soutěž 8

Informace pro účastníky:

Datum turnaje: 21. – 24.3.2019

Kategorie: ITF Futures Series

Povrch: Beton

Míče: 

Přihlášky do: 5 týdnů před zahájením turnaje

Startovné: Zahrnuje 250 (pouze hotově) EUR hráč, 4 nocí v hotelu, 4 snídaní, 4 obědů a 4 večeří

Poznámka: Veškeré startovné se posílá organizátorovi turnaje.

Dotace: 2,750 EUR

Organizátor:

Jméno: Martin Císař

Adresa: Svatopluka Čecha 40, Brno 612 00, Česká republika

Telefon: +420 777 684 578

E-mail: czech.wheelchair@gmail.com

Web: www.ctsv.cz

Hotel:

Název hotelu: Hotel Sport

Adresa: Karola Sliwky 783/2s, Karviná-Fryštát 733 01

Telefon: +420 596 324 492

E-mail: tenis@stars-karvina.cz

Web: www.stars-karvina.cz

Seznam přihlášených

Muži

1. Hewett Alfie (GBR)

2. Egberink Tom (NED)

3. Miki Takuya (JAP)

4. Scheffers Maikel (NED)

5. Vandorpe Jef (BEL)

6. Cattaneo Frederic (FRA)

7. Berdichevsky Adam (ISR)

8. Ratzlaff Casey (USA)

9. Fabisiak Kamil (POL)

10. Menguy Gaetan (FRA)

11. Bailey Dermont (GBR)

12. Legner Martin (AUT)

13. Langmann Nico (AUT)

14. Gergely Marek (SVK)

15. Stefanu Michal (CZE)

16. Golovin Yuriy (RUS)

17. Sommerfeld Steffen (GER)

18. Joskic Anto (CRO)

19. Stokol Asi (ISR)

20. Kruszelnicki Tadeusz (POL)

21. Kinowski Adam (POL)

22. Kulik Jerzy (POL)

23. Svasek Tomas (CZE)

24. Szczygiel Rysiek (POL)

25. Utikal Petr (CZE)

26. Mietrkiewicz Pawel (POL)

27. Jochymek Tomas (CZE)

28. Masaryk Tomas (SVK)

29. Nitschke Marek (POL)

30. Markalous Martin (CZE)

31. Potucek Dalibor (CZE)

32. Kvoch Tomas (CZE)

33. Fiala Jiri (CZE)

34. Kubat Michal (CZE)

35. Jablonski Lech (POL)

36. Bauer Milos (CZE)

37. Kordoni Daniel (ISR)

38. Filipowski David (CZE)

39. Hasek Jan (CZE)

40. Gregor Jiri (CZE)

41. Sokur Boris (RUS)

Ženy

1. Buis Marjolein (FRA)

2. Ellerbrock Sabine (GER)

3. Shuker Lucy (GBR)

4. Lvova Viktoriia (RUS)

5. Spaanstra Michaela (NED)

6. Tanaka Manami (JAP)

7. Famin Charlotte (FRA)

8. Hunt Louise (GBR)

9. Buob Nalani (SUI)

10. Baron Shelby (USA)

11. Shakirova Polina (RUS)

12. Lauro Mariana (ITA)

13. Bellander Rebecka Sternisa (SWE)

14. Willerslev Olsen Louise (DEN)

15. Park Ju Youn (KOR)

16. Han In Kyung (KOR)

17. Awane Najva (TUR)

18. Porizkova Ladislava (CZE)

19. Mietrkiewicz Lucyna (POL)

20. Pesendorfer Christina (AUT)

21. Tolu Maria Paola (ITA)

22. Krizkova Petra (CZE)