hochtief karviná indoor 2020

19. - 21.3.2020

TURNAJ BYL zrušen

Oficiální vyjádření ITF:

Základní informace

Místo konání turnaje:

Karviná, Česká republika

Adresa konání turnaje:

Sportcenter STARS Karviná, s.r.o., Karola Sliwky 783/2a, 733 01 Karviná – Fryštát

Telefon: +420 596 342 131-4

 

Soutěže:

Dvouhra muži – hlavní soutěž

Čtyřhra muži – hlavní soutěž

Dvouhra ženy – hlavní soutěž

Čtyřhra ženy – hlavní soutěž

Dvouhra quads – hlavní soutěž

Čtyřhra quads – hlavní soutěž

Útěcha v každé soutěži

Informace pro účastníky:

Datum turnaje: 19. – 21.3.2020

Kategorie: ITF Futures Series

Povrch: Greenset (3 kurty)

Míče: Dunlop

Přihlášky do: 19.2.2020

Startovné: Hráč 255 (pouze hotově), doprovod €290 (pouze hotově)

Startovné zahrnuje: Ubytování, stravu, party, pojištění po dobu turnaje

Poznámka: Veškeré startovné se posílá organizátorovi turnaje.

Dotace: 2.750 EUR

 

Příjezd: 18.3.2020 do 18:00

Promotér: Český tenisový svaz vozíčkářů, ARS Production – marketing company

 

Doprava: Doprava z Katowic, Krakowa a Ostravy. Žádosti o transport posílat nejpozději do 12.3.2020

Pravidla:

ITF pravidla tenisu, ITF pravidla tenisu na vozíku, kodex chování

Nasazení hráčů:

Podle aktuálního žebříčku ITF

Přihlášky posílejte:

Jméno: Alice Tomanová

E-mail: czech.wheelchair@gmail.com

Web: www.ctsv.cz

Ředitel turnaje:

Jméno: Martin Císař

Adresa: Svatopluka Čecha 40, Brno 612 00, Česká republika

Telefon: +420 777 684 578

E-mail: czech.wheelchair@gmail.com

Web: www.ctsv.cz

Rozhodčí:

Jméno: Lucie Adamovská

Telefon:

E-mail:

Hotel:

Název hotelu: HOTEL SPORT

Adresa: Karola Sliwky 783/2a, 733 01 Karviná – Fryštát

Telefon: +420 596 342 131-4

Fax: +420 596 312 279

Web: www.stars-karvina.cz

Seznam přihlášených

Muži

  1. Langmann Nicolas (AUT)
  2. Riegler Josef (AUT)
  3. Laget Guilhem (FRA)
  4. Diamantis Stefanos (GRE)
  5. Lazaridis Giorgos (GRE)
  6. Stefanu Michal (CZE)
  7. Tenhunen Taneli (FIN)
  8. Charrier Nicolas (FRA)
  9. Himam Said (MOR)
  10. Kruszelnicky Tadeusz (POL)
  11. Kulik Jerzy (POL)
  12. Kinowski Adam (POL)
  13. Svasek Tomas (CZE)
  14. Szary Maksimilian (POL)
  15. Jochymek Tomas (CZE)
  16. Molier Ricky (NED)
  17. Utikal Petr (CZE)
  18. Pincella Marco (ITA)
  19. Prat Serry Francesc (ESP)
  20. Fiala Jiri (CZE)
  21. Kubat Michal (CZE)
  22. Potucek Dalibor (CZE)
  23. Markalous Martin (CZE)
  24. Jablonski Lech (POL)
  25. Shevchik Leonid (RUS)
  26. Gregor Jiri (CZE)
  27. Hasek Jan (CZE)
  28. Filipowski David (CZE)
  29. Bukala Jakub Dominik (POL)

Ženy

  1. Funamizu Shiori (JAP)
  2. Hunt Louise (GBR)
  3. Venter Mariska (RSA)
  4. Oosthuizen Cornelia (GBR)
  5. Jones Lauren (GBR)
  6. Jansen Donna (NED)
  7. Ochoa Lola (ESP)
  8. Bulgurcu Ebru (TUR)
  9. Awane Najwa (MOR)
  10. Porizkova Ladislava (CZE)
  11. Vasaraudze-Gailite Zanete (LAT)
  12. Pesendorfer Christina (AUT)
  13. Korotkina Evgeniya (RUS)
  14. Webb Jessica (GBR)
  15. Deac Cristina (ROM)
  16. Krizkova Petra (CZE)

Quad

GALERIE