METROSTAV PRAGUE CUP 2020

3. - 7.11.2020

Factsheet

Site Information:

WELLNESS HOTEL STEP PRAHA
Address: Malletova 1141, 190 00 Praha 9, Česká republika
Telephone: +420 226 284 981
Website: https://www.wellness-hotel-step.cz/

Draw Details:

Men's Singles - Main Draw
Čtyřhra muži – hlavní soutěž
Women Singles - Main Draw
Women Doubles - Main Draw
Dvouhra quad – hlavní soutěž
Čtyřhra quad – hlavní soutěž
Consolation in every division

Players Information:

Date: 3. – 7.11.2020
Category: ITF Futures Series
Surface: 6 Hard – Indoor (koberec)
Balls: Dunlop
Entry deadline: 2.10.2020
Entry fee: Hráč €340 (pouze hotově), doprovod €390 (pouze hotově)
Entry fee includes: ubytování, jídlo, párty, odvoz na letiště
Price money: €12 000
Arrival: 2.11.2020 do 18:00
Promotor: Český tenisový svaz vozíčkářů, BW COMMERCE, s.r.o., marketing company
Transport: Z letiště Praha (letiště Václava Havla Praha)

Rules:

ITF Rules of Tennis, ITF Rules of Wheelchair Tennis, Code of Conduct

Seeding:

Seeding will be according to ITF ranking list - Main/Second, B Div.

Entries returned to:

Name: Alice Tomanová
E-mail: czech.wheelchair@gmail.com
Website: ctsv.cz

Tournament Director:

Name: Martin Císař
Address: Svatopluka Čecha 40, Brno 612 00, Česká republika
Telephone:+420 777 684 578
E-mail: czech.wheelchair@gmail.com
Website: www.ctsv.cz

Referee:

Name: Mgr. Lucie Adamovská
Telephone::
E-mail:

Hotel:

Hotel name: WELLNESS HOTEL STEP
Address: Malletova 1141, 190 00 Praha 9, Česká republika
Telephone::+420 226 284 981
Fax:
Website: https://www.wellness-hotel-step.cz/
E-mail:

Acceptance List

Men

De la Puente Martin (ESP)
Kubat Michal (CZE)
Stefanu Michal (CZE)
Fabisiak Kamil (POL)
Svasek Tomas (CZE)
Filipowski David (CZE)
Riegler Joseph (AUT)
Markalous Martin (CZE)
Bauer Milos (CZE)
Kvoch Tomas (CZE)
Legner Martin (AUT)
Anker Carlos (NED)
Gregor Jiri (CZE)
Gergely Marek (SVK)
Caverzaschi Daniel (ESP)

Women

Tanaka Manami (JPN)
Jones Lauren (GBR)
Morch Emmanuelle (FRA)
Kruger Katharina (GER)
Deroulede Pauline (FRA)
Tekalova Lenka (CZE)
Fairbank Charlotte (FRA)
Porizkova Ladislava (CZE)
Un Busra (TUR)
Oosthuizen Cornelia (GBR)
Willerslev-Olsen Louise Charlotte (DEN)
Takamuro Saki (JPN)

Quads

Cotterill Antony (GBR)
Laudan Marcus (GER)
Slade Gregory (GBR)
Green Richard (GBR)
Altinel Ugur (TUR)
Shaw James (GBR)

Výsledky

Muži - hlavní soutěž dvouhra

Muži - dvouhra útěcha

Muži - čtyřhra

Ženy - hlavní soutěž dvouhra

Ženy - dvouhra útěcha

Ženy - čtyřhra

Quad - hlavní soutěž dvouhra

Quad - čtyřhra

VIDEO REPORTÁŽ